Warsztat lakierniczy Warszawa Bielany

Nasz warsztat lakierniczy warszawa istnieje na polskim rynku od niemal dwudziestu lat. W tym czasie mieliśmy do czynienia z niezliczoną ilością karoserii z którymi musieliśmy sobie poradzić. Zdarzały się przypadki rutynowe, przypadki trudne oraz przypadki beznadziejne. Ani razu nie powiedzieliśmy swoim klientom, że nie podejmiemy się powierzonego zadania. Wszystko dlatego, że mamy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne do tego, by być najlepszymi w swojej branży. Nasz warsztat lakierniczy warszawa składa się wyłącznie z doświadczonych i wyszkolonych lakierników. Znają oni się doskonale na nadwoziach, zarówno pojazdów wiekowych, jak i najnowszych modelach aut.

Serwis Lakierniczy Warszawa

W naszym serwisie lakierniczym, posiadamy najnowocześniejsze oprzyrządowanie oraz nowoczesną kabinę bezpyłową dzięki której części, które pokrywamy lakierem są wolne od wszelkich zanieczyszczeń oraz nieskazitelne pod każdym względem. Wszyscy nasi pracownicy zajmujący się lakierowaniem przeszli cały szereg kursów doszkalających. Celem tych szkoleń jest by byli na czasie ze wszystkimi nowinkami technologicznymi z zakresu lakiernictwa. W tym zawodzie bowiem, jeśli stale nie trzymasz ręki na pulsie, szybko okazuje się, że świat ruszył na przód a ty zostałeś w tyle. Lakiernicy, którzy stale nie podnoszą swoich kwalifikacji tak naprawdę niezbyt poważnie podchodzą do zawodu lakiernika samochodowego.

Szukasz dobrego lakiernika w Warszawie?

Dla warsztatu lakierniczego istotną rzeczą jest, używanie wyłącznie certyfikowanych lakierów. Są one atestowane przez Unię Europejską, i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska. Wybierając więc nas, nie przyczyniasz się nawet pośrednio do pogorszenia stanu zanieczyszczenia powietrza w Warszawie. Jeśli zależy Ci na tym, by twoje auto po naprawie wyglądało tak, jakby dopiero co zjechało z taśmy produkcyjnej, wybierz warsztat lakierniczy warszawa i przekonaj się, że profesjonalizm oraz dbałość o detale są tym, co odróżnia zawodowców od amatorów. Warsztat lakierniczy warszawa może założyć każdy. Nie każdy jednak utrzyma się na rynku przez dwadzieścia lat, zdobywając przy tym rzeszę stałych klientów. Nasi klienci w kwestiach lakiernictwa polegają wyłącznie na nas. Istnieje również możliwość bezgotówkowej likwidacji szkód z tytułu OC i AC. Serdecznie zapraszamy.